Yükleniyor...

Hakkımızda

"Başarı ve sürekliliğin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir."
GEOSER GEOSENTETİK A.Ş.

1981 yılından günümüze inşaat sektöründe faaliyet gösteren Geoser Geosentetik A.Ş. müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi prensipleri doğrultusunda, gelişen bilim ve teknolojinin ışığında kendini sürekli yenilemiştir. Günümüzde Organize Sanayi bölgesinde hizmet veren Geoser; modern tesis anlayışı, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren kalite kontrol yönetimi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Türkiye’nin membran ürünleri sektöründe öncü firmalarından biridir.

Geoser, tecrübeli mühendis ve üretim kadrosu ile üretimini yapmış olduğu geomembran, su tutucu bantlar, keçe, Geotekstil, Geogrid, Geonet ürünlerin satış, satış sonrası destek bölümleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Hizmetlerimiz üretim sonrası satış ve pazarlama, satış sonrası destek, teknik destek ve yurt içi lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

“Başarı ve sürekliliğin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Geoser, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir.

Güven
Kalite
Uzmanlık
Yerli

Rakamlarla Geoser

Kişilik Kadro

Tamamlanmış Proje

m² Serilmiş Ürün

Mutlu Müşteri

BAZI ÇÖZÜMLERİMİZ

Tünel Yalıtımı

Karayolları ve DSİ tünellerinde sızdırmazlığı sağlamak için kullanılan ürünler PVC Geomembranlardır.

Baraj ve Gölet

Esneme ve darbe mukavemetinden ve yekpare geniş alan kapatmasından dolayı gölet yalıtımında baraj gövdesinde geosentetik ürünler kullanılır.

Temel Perde Bohçalama

Darbe ve esneme mukavemeti yüksek olmasından dolayı binaların temel ve perdelerinde geosentetik ürünler kullanılır.

Teras ve Otopark Yalıtımı

Otopark üzeri teras alanlarında ya da teraslı alanlarda yekpare geniş alan kapatmasından ve esneme kabiliyetinden dolayı geosentetik ürünler tercih edilir.