Kurumsal

Geoser | Kurumsal

Hakkımızda

1981 yılından günümüze orman ürünleri endüstrisinde faaliyet gösteren GEOSER YAPI YALITIM İNŞAAT TAAHHÜT OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi prensipleri doğrultusunda, gelişen bilim ve teknolojinin ışığında kendini sürekli yenilemiştir. Günümüzde Organize Sanayi bölgesinde hizmet veren GEOSER; modern tesis anlayışı, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren kalite kontrol yönetimi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Türkiye'nin Membran ürünleri sektöründe öncü firmalarından biridir. GEOSER, tecrübeli mühendis ve üretim kadrosu ile üretimini yapmış olduğu geomembran, su tutucu bantlar, keçe, Geotekstil, Geogrid, Geonet ürünlerin satış, satış sonrası destek bölümleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hızla devam etmektedir. Hizmetlerimiz üretim sonrası satış ve pazarlama, satış sonrası destek, teknik destek ve yurt içi lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. "Başarı ve sürekliligin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir." prensibiyle çalışan GEOSER, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
 

Kalite Politikamız

Gelişime ve değişen teknolojiye ayak uydurabilen, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, entegre mühendislik anlayışımız ile, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek, sektör için değişen tüm koşullara uyum sağlayarak, kalite yönetim sistemimizden ve teknik gerekliliklerden ödün vermeden, mesleki etik kurallarına saygılı olarak, firmamızı sektörün liderleri arasına sokmak ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

VİZYON & MİSYON

  • Her bakımdan dünya klasında birinci sınıf bir şirket olmak
  • Sanayi kolumuza göre üst düzeyde mali sonuçlar elde etmek.
  • Müşterilerimizin, ortaklarımızın, çalışanlarımızın, yan sanayimizin ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmek.

Referanslarımız

Müşterilerimize her şeyden daha çok ödün veriyoruz. Bir öncelikli temelde tüm müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz. Müşteriler listemize katılmaya ve hizmetlerimizden yararlanmaya davetlisiniz.Daha fazlası...

  • Geoser-Referanslar
  • Geoser-Referanslar
  • Geoser-Referanslar
  • Geoser-Referanslar
  • Geoser-Referanslar
  • Geoser-Referanslar